De persoonlijkheid van de kunstenaar is iets anders dan de som van zijn eigenaardigheden - Georges Braque

Veilinghuizen

Hier vind je onderaan de pagina een overzicht van verschillende veilinghuizen die kunnen zorgen voor moderne schilderijen in Belgie!

Wenst u toegevoegd te worden aan onderstaande lijst?

Of heeft u een foutje ontdekt?
Stuur een mailtje naar gl@alldirections.be
Het wordt ten zeerste geapprecieerd.

Kunstveiling.be

Kunstveiling.be is een website waar klassieke en moderne kunst, toegepaste kunst en design, en kunstboeken en affiches worden geveild. Er wordt in opdracht kunst geveild door de Veilingmeester, maar men kan hier ook zelf kunst aanbieden. Naast lage prijzen, is kunst kopen op kunstveiling.be toegankelijk doordat de veiling online plaatsvindt.

Kunstveiling Online
KUNSTVeiling.online is een online veilinghuis gespecialiseerd in de betere kunstwerken. Driemaandelijks worden meerdere topstukken aangeboden aan de scherpste handelaarsprijzen.
Amberes Kunstveiling
Terninckstraat 6
2000 Antwerpen

+32/32269969
amberes.veilingen@pandora.be
http://www.amberes.be/
Veilinghuis Bernaerts
Verlatstraat 16-22
2000 Antwerpen

+32/32481921
info@bernaerts.be
http://www.bernaerts.be
De Wit
Torhoutsesteenweg 473
8400 Oostende

+32/59513197
info@veilinghuisdewit.be
http://www.veilinghuisdewit.be/

Veilinghuis te Oostende

Veilinghuis Ecris
Torhoutsebaan 64
8480 Ichtegem

+32/51583733
info@Veilinghuisecris.com
http://www.veilinghuisecris.com
Debaveye
Bavikhoofsestraat 74
8530 Harelbeke

+32/56/711580
info@debaveye.be
http://www.debaveye.be/

Aankoop en verkoop van antiek per opbod. Op regelmatige tijdstip wordt een veiling georganiseerd. Onze cataloog staat on-line ter beschikking. Indien u aanwezig wilt zijn of een bod wil uitbrengen, surf naar onze site

Veilinghuis Loeckx
Ingelandgat 4
9000 Gent

info@loeckx.be
http://www.loeckx.be
Veilinghuis De Blauwe Specht
Parklaan 90
9100 St-Niklaas

+32/32960791
info@deblauwespecht.be
http://www.deblauwespecht.be/
De Vuyst
Kerkstraat 22
9160 Lokeren

+32/93485440
info@de-vuyst.com
http://www.de-vuyst.com

De Vuyst kunst en antiekveilinghuis galerij te Lokeren Belgium

Veilinghuis Terlinden
Oude Brugstraat 1
9200 Dendermonde

+32/52422636
info@terlinden.be
http://www.terlinden.be/
Openbare kunst- en antiekveilingen en galerij, gespecialiseerd in 19de en 20ste-eeuwse bronzen beelden en schilderijen